Xiaomi hulajnoga elektryczna mi electric scooter pro 2 (6934177715761) Ocena produktu:

od 1899,00 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: Xiaomi
  • Kategoria: Hulajnogi

 Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Maksymalna szybkość: 25km/h Zasięg: 45 km Łączność: Bluetooth 4.1 BLE Moc maksymalna: 600 W Wielofunkcyjna deska rozdzielcza E-ABS + hamulec tarczowy Opony pneumatyczne: 8,5" Klasa ochrony: IP54 Odświeżona hulajnoga MiJia to usprawniona konstrukcja, w której każdy szczegół dodaje wygody i ergonomii użytkowania.

potężniejsza, składana budowa, dłuższa kierownica i pneumatyczne opony. Trzy tryby prędkości, proste przełączanie. W trakcie dojazdów do pracy naciśnij S, żeby jak najszybciej otrzymać się na miejsce.

w trakcie relaksującej jazdy po parku wypróbuj tryb D, a na zatłoczonych bulwarach wypróbuj możliwości trybu pieszego,przypasować tempo do otoczenia. Wybieranie trybu odbywa się poprzez dwukrotne, prędkie naciśnięcie przycisku zasilania.

Wpasuj się do otaczającego Cię świata. Olbrzymia, super bezpieczna bateria litowa. Pozwala pokonać do 45km na jednym ładowaniu. Litowa bateria o obszerności 474 Wh to nowy rozmiar trwałości z całym wachlarzem zabezpieczeń.

Hulajnoga błyskawicznie osiąga maksymalną szybkość 25 km/h, a na pełnym naładowaniu pozwala pokonać trasę aż do 45 kilometrów! Nowa generacja systemu odzyskiwania energii. Mi Electric Scooter Pro 2 inteligentnie konwertuje energię kinetyczną na elektryczną, w dodatku ulepszając żywotność baterii.

System odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) został w pełni zmodernizowany, dzięki temu efektywność konwersji jest pokaźnie produktywniejsza. KERS pozwala odzyskać energię kinetyczną podczas każdego hamowania oraz zjazdów ze wzniesień bez dopełniającego przyspieszania i przekształca ją w ergonomiczną energię elektryczną, wszystko dla powiększonego zasięgu.

wydajność odzyskiwania energii można regulować przy pomocy komfortowej aplikacji Mi Home. Wielofunkcyjna deska rozdzielcza Wyświetlanie 8 rodzajów informacji w czasie rzeczywistym: prędkość, tryb jazdy, moc, status blokady i inne informacje o jeździe dostępne na pierwszy rzut oka.

Czuły gaz Umiarkowany opór przepustnicy ręcznej i prędkie sprzężenie zwrotne ułatwiają kontrolę prędkości i zapewniają płynniejsze przyspieszenie. Jeden przycisk, różnorodność funkcji instynktowne sterowanie, jeden przycisk - sporo funkcji: przycisk nie tylko włącza i wyłącza zasilanie, można go także używać do przełączania trybów prędkości, a także włączania i wyłączania reflektorów.

komfortowy, powiększony uchwyt Kierownica jest tworzona z materiału TPR, żeby zapewnić jak najwygodniejszy uchwyt, który znacznie poprawia wrażenia z jazdy. Złóż ją w 3 sekundy Złożenie hulajnogi zajmuje tylko 3 sekundy.

Po złożeniu pojazd jest kompaktowy i zajmuje wyraźnie mniej miejsca, posiada się w bagażniku. Korpus produkowany jest z lekkiego stopu aluminium o niskiej gęstości i stopniu wytrzymałości poziomu lotniczego i może udźwignąć masę do 100 kg.

Dzięki wadze netto 14,2 kg można go ł...

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Hulajnogi