Lavazza classico caffe crema 6 x 1 kg (8000070027411) Ocena produktu:

od 41,90 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: Lavazza
  • Kategoria: Kawa
Lavazza Caffe Crema Classico

Oryginalna Włoska kawa z przeznaczeniem na rynek Zachodni Lavazza Classico Caffe Crema - kolejna odsłona perfekcyjnej cremy palarni lavazza średnio palona mieszanka wyselekcjonowanych ziaren gatunku Arabica i Robusta, które zmieszane w proporcji 70% do 30% dają genialny komplet do parzenia perfekcyjnej kawy typu "Crema".

Intensywny smak, a przy tym delikatności to przyjemność zamknięta w każdej filiżance. Kawę z reguły znamionuje doskonały aromat, który podnosi się nadzwyczaj długo.

Najważniejsze w wyborze kawy jest precyzyjne zapoznanie się z kodem EAN który mówi o pochodzeniu i tym samym smaku kawy. Oferujemy Państwu kawę w 100% pochodzącą z Włoch dedykowaną do sprzedaży na rynku zachodnim.

Kawa stworzona na rynek zachodni jest wytwarzana według pokaźnie bardziej zaostrzonych norm tym samym bezspornie różni się smakiem od kawy tworzonej na rynek wschodni.

proponujemy Państwu Kawę wspaniałą w smaku, z przyjemnym i intensywnym aromatem, o jej oryginalności świadczy kod kreskowy jak w dodatku brak napisów w językach wschodniej Europy.

W 100% Oryginalna Włoska kawa z przeznaczeniem na rynek Włoski & Zachodnio czym świadczy

  • Kod EAN 8000070027411 (można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta) który w pełni podaję wraz z rzeczywistym zdjęciem produktu.

  • Brak oznaczenia "Waga netto" w języku Rosyjskim

  • Brak napisów w języku Polskim Litewskim, Rosyjskim etc.

  • Oznaczenie INT1 na opakowaniu zbiorczym ( Handel Wewnętrzny kategoria 1 )

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Kawa