Kierunkowskaz LED Py21W Bau15s P21W - Pomarańcz

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Kierunkowskazy samochodowe

 Żarówka LED P21W Bau15s – Pomarańczowy ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Szukasz trafnego produktu, w przystępnej cenie? Nasza producent zagwarantuje wysoką jakość w osiągalnie najniższej cenie! ✅ Uniwersalna żarówka LED stosowana jako zamiennik dla konwencjonalnej żarówki P21W, a także Py21W.

Nasze żarówki cechuje najczęściej odporność i bezpieczeństwo. Żarówka według zapewnień producenta, będzie działać, aż 50000 godzin. Potwierdzają to w swych opiniach nasi zadowoleni konsumenci. Nie musimy się zatem martwić, iż w najmniej spodziewanym momencie żarówka ulegnie uszkodzeniu, ponieważ jest wątpliwej jakości.

Nasze produkty są w 100% wykonane z wysokich jakościowo części i elementów. Strumień świetlny naszej żarówki to 650lm. Zastosowanie: ➡️ Światła kierunkowskazów ➡️ Oświetlenie sygnalizacyjne ➡️ zastosowany Radiator - żarówka zastosowane radiatory odprowadzające ciepło z LED SMD.

dzięki czemu diody mają perfekcyjne warunki pracy, tym samym jeszcze bardziej wydłużając żywotność żarówki. ➡️ Zasilanie 12-20V DC - układ zasilania w żarówce pozwala na stabilną pracę przy napięciach od 12V do 20V DC.

W całym zakresie żarówka świeci tą samą jasnością. Jest wytrzymała na skoki napięcia z instalacji elektrycznej samochodu. ➡️ Kierunkowskaz LED - Żarówka LED jest energooszczędna, pobiera mniej prądu w kontraście do typowej żarówki 21W.

wymiana konwencjonalnej żarówki na zamiennik LED może spowodować szybsze miganie kierunkowskazu. Rozwiązaniem jest dołożenie rezystora 8-10 ohm równolegle do żarówki. Moc 6 W - Rzeczywista elektryczna moc pobierana przez żarówkę wynosi 6.

Strumień świetlny gwarantuje niezwykle dobrą widoczność kierunkowskazu choćby w jasny słoneczny dzień. Dane techniczne: Zamiennik żarówki: P21W, Py21W Złącze: Bau15s Źródło światła: 21x SMD2835 Kolor: Pomarańczowy Kąt świecenia: 340 stopni Napięcie pracy: 12-20V DC Moc pobierana: 6 W Canbus: Tak wymiary: ➡️ Długość pełna 52mm ➡️ Średnica złącza: 15mm Złącze Bau15s bez polaryzacji - Układ zasilania żarówki został wyprodukowany w technologii "bez polaryzacji".

Nie ma więc znaczenia czy +12V podłączone jest do bolca od spodu, czy do obudowy żarówki. Żarówki firmy Market Led to zapewnienie klasy Premium, którą z całą pewnością każdy kierowca doceni jako bezusterkowe źródło światła dobrane do najnowszych trendów na rynku.

Żarówka współpracuje z szyną CANBUS, w nowszych pojazdach może ukazać się jednak błąd spalonej żarówki lub szybkie mruganie diod. ✅Nasze Towary znamionują się nieprzeciętnym wykonaniem, a co za tym idzie wytrzymałością.

Nie ulegają awarii po kilku miesiącach. Są sprowadzane tylko i wyłącznie od dostawców sprawdzonych i godnych zaufania.✅ Wszystkie produkty przed wysłaniem do klienta, są starannie sprawdzane. Zapewniamy,towar dotrze do Państwa szybko, sprawnie i, że będzie kompletny i całkowicie ergonomiczny....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Kierunkowskazy samochodowe