• Producent: Kolce na gołębie
  • Kategoria: Środki na szkodniki

Opis towaru:

Plastikowe kolce na ptaki w kolorze metalicznym zostały wyposażone w aż 108 plastikowych kolców na jeden moduł. Plastikowe kolce cechuje najwyższa wysokość względem konkurencji wynosząca aż 35mm!

Pojedynczy moduł produkowany jest z wyoskiej jakości tworzywa sztucznego, które znamionuje się opornością na zmienne warunki atmosferyczne, a także długofalowe promieniowanie UV. Moduły kolców dostosowane są do konstrukcji na różne sposoby, np. Przy pomocy kleju, gwoździ, wkrętów, czy opasek zaciskowych. Plastikowe kolce przeciw ptakom charakteryzuje najwyższa na rynku wysokość - aż 35mm, co zagwarantuje najlepszą ochronę. Plastikowe kolce na ptaki sprzedawane są w modułach o długości 520 mm. Plastikowe kolce na gołębie to wyjątkowo tanie i skuteczne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć gzymsy, parapety, barierki i inne elementy architektoniczne przed przesiadywaniem ptaków.

Kolce na ptaki występują w 4 kolorach: białe, brązowe, czarne, a także metaliczne. Oferta dotyczy koloru metalicznego.

zastosowanie:

Plastikowe kolce na ptaki uniemożliwiają lądowaniu, przesiadywaniu i gnieżdżeniu się przez pokaźne gatunki ptaków takie jak np. Gołębie. Plastikowe kolce przeciw ptakom mogą zostać zamontowane w miejscach takich jak parapety, barierki, daszki, balustrady, gzymsy, itp. Plastikowe kolce na gołębie charakteryzuje prostota w konstrukcji, np. Przy pomocy kleju, wkrętów, czy opasek zaciskowych.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Środki na szkodniki