• Producent: Philips
  • Kategoria: Żarówki halogenowe samochodowe
  • Rodzaj: H7
Informacja ogólna
widoczność w porównaniu ze standardową żarówką, proponując doskonałą skuteczność wiązki światła w nad wyraz konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia, co pozwala powiększyć bezpieczeństwo i wygodę.
cechy
  • typ lampy: H7
  • Napięcie [V]: 12
  • Moc znamionowa [W]: 55
  • wariant gniazda: PX26d
  • rodzaj połączenia: opakowanie konturowe
Opis
Halogenowe żarówki samochodowe H7 producenta Philips z udoskonalonej serii Vision, asygnowane do świateł drogowych i mijania. Produkują o 30% więcej światła typowe żarówki halogenowe dostępne na rynku. Emitowana wiązka jest choćby o 10m dłuższa, dzięki czemu kierowca widzi lepiej i jest widziany przez pozostałych uczestników ruchu. Właściwe oświetlenie to podstawa bezpiecznej i wygodnej jazdy. Produkty Philips proponują jakość pierwszego montażu w dostępnej cenie i są z reguły wybierane poprzez producentów pojazdów na świecie. Zaleca się zawsze wymieniać obie żarówki równocześnie.

wariant H7
marka Philips
EAN 8711500406071
Kod produktu PH-12972PRB1
Opakowanie 1szt.
Moc [W] 55W
Napięcie [V] 12V
rodzaj opakowania B1
linia 12V Car lighting
Trzonek PX26d
rodzaj H7
żarówki

Żarówki do samochodów, motocykli i ciężarówek stworzone są w kilku charakterystycznych rodzajach, wśród których podkreśla się żarówki do reflektorów, kierunkowskazów i świateł hamowania. Wszystkie typy żarówek spełniają wymagania międzynarodowych i krajowych przepisów, regulujących typy wykorzystywanych lamp. Wszystkie inne wykorzystania oświetlenia samochodowego, na przykład oświetlenie wewnętrzne i lampy pomocnicze, mogą nie być prawnie regulowane, ale powszechne typy żarówek są używane poprzez wielu producentów aut.

O marce PHILIPS ZAROWKI

Założona w 1891 roku w holenderskim mieście Eindhoven fabryka lamp żarowych niemal od początku działalności odnosiła sukcesy – popyt na jej produkty sprawił, że już w 1910 roku ilość pracowników wzrosła do 2000, a cztery lata później otwarto laboratorium badawcze, żeby jeszcze bardziej udoskonalać wyroby. Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonania i i inwestycje w nowatorskie technologie sprawiły,producent, nazwana poprzez założycieli Philips, jest obecnie jednym ze światowych liderów w wielu dziedzinach. Wyroby tej marki cieszą się zaufaniem w świecie medycyny i na rynku elektroniki konsumenckiej; żarówki i lampy ksenonowe marki Philips są również częścią pierwszego wyposażenia wielu modeli pojazdów wytworzonych poprzez czołowe światowe koncerny motoryzacyjne. Aktualnie produkty stworzone w licznych zakładach w 13 krajach sprzedawane są prawie na całym świecie, a roczne przychody firmy przekraczają 25 miliardów euro. Wieloletnie doświadczenie w produkcji lamp żarowych i jarzeniowych przekłada się na różnorodność asortymentu firmy Philips przeznaczonego na rynek motoryzacyjny – w ofercie znajdują się wszystkie typy żarówek samochodowych, przystępne w pięciu rodzajach o zróżnicowanej barwie i intensywności światła, oraz oświetlenie do jazdy dziennej w technologii LED. Wytwarzane ze szkła kwarcowego bańki żarówek tej producenta znamionują się istotną transparentnością i podwyższoną trwałością.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Żarówki halogenowe samochodowe